ورورد به حساب کابری

ایجاد نام کابری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده الزامي است.
نام و نام حانوادگی
نام کابری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

تبلیغات تلویزیونی + اینترنتی + ایمیلی + پیامکی و وایبری= فقط 480 هزار تومان

تبلیغات هزینه نیست

تبلیغات تلویزیونی ارزان را با گروه طراحان آذر تجربه کنیدامروزه مدیران کار آمد، این جمله را یک شعار نمیدانند! بلکه تبلیغات در دنیای رقابتی امروز، برای کسب موفقیت، از یک انتخاب ساده اختیاری ، به یک اجبار تبدیل شده است. اگر یک مقدار ریزبینانه تر نیم نگاهی به شرکت های بزرگ در دنیا و همچنین در کشور خودمان بیندازید، متوجه می شوید که در ذهن مردم شرکت های بزرگ، شرکتهایی هستند که بیشتر دیده می شوند. یعنی بیشتر تبلیغ می کنند و همیشه تبلیغ می کنند و یا به بیان بهتر همیشه تبلیغ شرکتهای بزرگ و موفق دیده می شود. بنابراین شما هم اگر می خواهید سازمان / شرکت / فروشگاه / متخصص / مهندس / مشاور و ... بزرگ و شناخته شده و معتبری باشید، یکی از مهمترین راههای آن، تبلیغ مناسب خدمات، محصولات، و توانمندیهای خودتان هست تا دیگران شما را درست و کامل بشناسند.

گروه طراحان آذر گاهی وقتا فکر می کنیم که همه اون کاری رو که لازمه برای پیشرفت کارمون انجام دادیم و وقتی پیشرفت مورد انتظار حاصل نمیشه ، شروع می کنیم از بدی روزگار و وضعیت نامناسب اقتصادی ، نبود قوانین یا وجود قوانین دست و پا گیر و ... حرف میزنیم.این شیوه در واقع ترفندی است برای فرار از خود مطمئن باشید شما در کارتون و در کالا یا خدماتی که ارائه می کنید ویژگیهایی دارین که می تونید با کمک اونها به تناسب وضعیت ، پیشرفت کنید و نتیجه رضایت بخش رو بگیرین وگل لبخند رو بر لبان خودتون بنشونید.

تمسک به روشها و تکنیکهای بازاریابی و تبلیغات مدرن جهت اثرگذاری بر فرآیند توسعه یا فروش سازمان می تواند راهکاری اطمینان بخش برای نیل به مقصودتان باشد.نکته مهم در این میان گزینش و اجرای صحیح این راهکارها می باشد.به کارگیری قواعد بازاریابی به صورت دقیق و مناسب وضعیت شما در شرایط حتی نابرابر می تواند شما را پیشتاز کند.

با توجه تجربه سالهای متمادی ما در امر تجارت الکترونیک به این نتجیه رسیده ایم که تبلیغ کالا یا خدمات از یک طریق جواب نمی دهد و مطمئنا قسمت عزیزمی از مردم آگهی شما را نخواهند دید. گروه طراحان آذر برای اولین بار در ایران اقدام به ادغام تبلیغات صدا و سیماو ارائه پکیجی از تبلیغات نموده است که می شود به جرات گفت بیش از 98 درصد مخاطبان را تحت پوشش قرار می دهد. روشی که مطمئنا تجارت شما را متحول خواهد ساخت.

1-     تبلیغات تلویزیونی: با وجود ریزش مخاطبان صدا و سیما در سالهای اخیر مخاطبان تلویزیون ، از جمله پر مخاطب ترین رسانه می باشد. لذا با توجه به قابلیت بالای این رسانه گروهی ، ما تبلیغ کالا و خدمات شما را 270 ثانیه در 3 روز متوالی و هر روز 3 بار ( هر بار 30 ثانیه ) جمعا 9 بار در شبکه های سیما به دید عموم قرار می دهیم. شما حتی برای ساخت تیزر تبلیغاتی نیز مبلغی پرداخت نمی کنید و همه این موارد را ما برای شما انجام می دهیم. ( ما نمایندگی پخش پیامهای بازرگانی صدا و سیما را در اختیار داریم)

2-      تبلیغات ایمیلی: امروزه هر ایرانی یک آدرس ایمیل در اختیار دارد. ما زمان پخش تیزر تبلیغاتی تلویزیونی را همراه توضیح  و عکس در مورد کالا و خدمات شما را به هزاران ایمیل فعال ایرانی مربوطه که روزانه حداقل 3 بار ایمیل خود را چک می کنند ارسال می کنیم. 

3-      درج آگهی در سایت های نیازمندی: تعداد مخاطبان اینترنتی هر روز رو به افزایش است و میلیون ها ایرانی هر روز کالا و خدمات خود را از اینترنت جستجو می کنند. ما آگهی کالا و خدمات شما را در 180 سایت معتبر و پربازید نیارمندی و تبلیغات (مثل : ایران تجارت – ایستگاه – همشهری ) به دید عموم می گذاریم. این روش بهترین روش برای بالا بردن سئو سایت شما و معرفی محصولات شما در اینترنت خواهد بود. همچنین تبلیغات شما در سایت 123 نیاز به رایگان بصورت ویژه و 7 ستاره تا یک سال منتشر می شود ( ارزش این خدمات بیش از 350 هزار تومان می باشد)

4-      تبلیغات وایبرینرم افزار ارسال رایگان و انبوه وایبر: نرم افزار محبوب وایبر همکنون بیش از 300 میلیون مشترک دارد که 5 میلیون نفر آن را ایرانی ها تشکیل می دهند. این نرم افزار این امکان را به شما می دهد که آگهی خود را بصورت متن نامحدود و عکس به بی نهایت مخاطب ایرانی و حتی شماره خارجی به رایگان ارسال نمایید. نرم افزار فوق همراه شماره تلفن های همراه گروهای تجاری و صنعتی مختلف ایرانی به رایگان برای مشتریان پکیج تبلیغات فوق ارائه می شود.( ارزش ریالی این نرم افزار 45000 تومان می باشد)

5-      طراحی سایت: گروه طراحان آذر برای مشتریان فوق طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، نیازمندی و ... را با 30 درصد تخفیف ارائه می نمایید.

 خدمات 5 گانه فوق فقط و فقط بامبلغ 480 هزار تومان برای هموطنان عزیز ارائه می گردد.

عزیزانی که که تا 28 اسفند 93اقدام به ثبت نام و سفارش پکیج نمایند با مبلغ فوق ارائه می شود.

 


وب لینک های مفید

اشتراک در خبرنامه سایت

قوانین

BT Twitter Feeds

           

ارتباط از طریق: