ورورد به حساب کابری

ایجاد نام کابری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده الزامي است.
نام و نام حانوادگی
نام کابری
رمز عبور
تکرار رمز عبور
ایمیل
تکرار ایمیل

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

نرم افزار ارسال انبوه وایبر

نرم افزار ارسال رایگانپیامک انبوه به وایبر :

نرم افزار ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان وایبربا توجه به نوین شدن شیوه های بازاریابی و تبلیغات، امروزه استفاده از تبلیغات حضوری تقریبا منسوخ شده است.در کشورهایی که تکنولوژی و ابزار اینترنتی رشد داشته و تقریبا فراگیر شده است، کارخانجات و شرکت ها ، تجار، صاحبان انواع کسب و کارها خصوصاً مشاغل اینترنتی و مجازی و ... می توانند برای بازاریابی محصولاتشان از این تکنولوژی ها استفاده کنند.

در کشور ما آپ هایی مانند واتس آپ ، وایبر و ... وجود دارند که سرعت افزایش کاربرانشان بالا میباشد. در ایران میلیونها کاربر وایبر وجود دارد که تعداد آنها نیز در حال افزایش میباشد.

 

 مجموعه تبلیغاتی طراحان آذر راه حلی را برای استفاده از این سرویس پیام رسانی برای معرفی و فروش محصولات و خدمات شما فراهم کرده است. از این رو نرم افزار مربوطه طراحی شد.این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که بتوانید به هر تعداد کاربری که مدنظر دارید از جمله رنجی،منطقه ای، اصناف و حتی مشتریان خودتان پیامک ارسال کنید.

قابلیت های نرم افزار :

محیط نرم افزار ارسال پیامک رایگان وایبرشما میتوانید در این نرم افزار تولید شماره کنید، همچنین اگر بخواهید به شماره های دلخواه تان پیامک رایگان ارسال کنید میتوانید شماره های دلخواه تان را بصورت فایل تکست در نرم افزار فراخوانی کنید.

این نرم افزار قابلیت تشخیص شماره های وایبری را نیز دارند، به این گونه که هنگامیکه شماره ها را فراخوانی یا تولید کردید، کلید تشخیص وایبری ها را که بزنید نرم افزار از بین شماره های وارد شده کاربران وایبر را تشخیص می دهد.که اگر از این قابلیت استفاده نمائید هرچند سرعت ارسال شما را کمی کاهش میدهد اما در نهایت کیفیت ارسال را بیش از اندازه بالا میبرد که پیشنهاد می شود حتما اینکار را انجام دهید.

در این نرم افزار شما محدودیت تعداد کاراکتر را ندارید و هرتعداد کلمه ای که بخواهید میتوانید تایپ کنید. همچنین شما میتوانید فارسی و انگلیسی تایپ کنید.

نرم افزار دارای کانترهایی (شمارشگر) برای اطلاع شما از تعداد شماره های ارسال شده و تعداد شماره های باقیمانده و تعداد پیام های تحویل داده شده میباشد، تا شما بتوانید از درصد تحویل پیام هایتان آگاه شوید.

شما میتوانید در نرم افزار از قسمت تنظیمات ویرایش های قابل توجهی مانند سرعت ارسال هر پیام یا تهیه ی گزارش ارسال یا ارسال پیام متنی دلخواه به شماره شما پس از اتمام ارسال و... را تنظیم کنید.

ارسال انبوه پیام تبلیغاتی و اطلاع رسانی از طریق وایبردر پایان باید به این نکته اشاره کرد که شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید محصولات و خدمات خود را به تمامی کاربران وایبر منطقه یا شهر یا استان یا کشور معرفی کنید. همچنین شما از این امکان برخوردار هستید که بازاریابی خود را در سطح بین المللی انجام دهید. با توجه به اینکه خیلی از شماره موبایل ها در بلک لیست قراردارند و عملاً هیچ شرکتی امکان ارسال پیامک به آنها را ندارد.این نرم افزار به جهت ارسال مستقیم به وایبری ها، هرچند به تعداد کل موبایل ها امکان ارسال ندارد اما بلک لیست ها هم در این بازه ارسال قرار میگیرند.

در سراسر دنیا وایبر بیش از 200 میلیون کاربر دارد که شما براحتی میتوانید با استفاده از نرم افزار وایبر با تمامی کاربران وایبر کشورهای دلخواهتان ارتباط برقرار کنید. این گزینه به شما امکان می دهد تا بتوانید تبلیغات بین المللی نیز انجام دهید.

بانک اطلاعاتی مشاغل :

اگر شما قصد فرستادن پیام به شماره های خاصی را دارید ما بانک شماره های اصناف و مشاغل مختلف را به شما توصیه می نماییم این بانک اطلاعاتی بصورت رایگان همراه نرم افزار ارسال انبوه پیامک وایبر به شما هدا می شود.

نرم افزار ارسال انبوه تبلیغات با وایبر + نرم افزار تولید شماره تلفن انبوه + بانک موبایل مشاغل ایران به مبلغ 45000 تومان ارائه می شود. جهت خرید بعد از واریز مبلغ فوق به شماره حساب های واقع در امور مالی ، با شماره 09142455667 تماس حاصل فرمایید تا نرم افزار برایتان ارسال گردد


وب لینک های مفید

اشتراک در خبرنامه سایت

قوانین

BT Twitter Feeds

           

ارتباط از طریق: